XI Rajd na orientację - wyniki

Miniona edycja XI RNO Vell Vincere odbyła się przy niezwykle udanej pogodzie oraz udziale rekordowej liczby osób. W trasie pieszej dziennej udział wzięło 16 drużyn (39 osób) i odpowiednio 13 ekip (28 osób) w trasie nocnej. Na obu trasach było do znalezienia 21 oraz 15 punktów. Mimo że poziom tras nie był najłatwiejszy, niektóre drużyny udowodniły, że można zdobyć wszystkie punkty. W trasie pieszej wzięły udział drużyny o różnym stopniu zaawansowania. W przypadku większości drużyn, impreza została potraktowana bardziej jako luźny spacer oraz zdobywanie doświadczenia niż zacięta rywalizacja, o czym świadczy obecność na trasie rodziców z małymi dziećmi. Dla odmiany, w trasie nocnej wzięły udział wyłącznie dobrze przygotowane drużyny, co miało bezpośredni przekład na liczbę odwiedzin poszczególnych punktów oraz całkiem sporą ilość zebranych punktów przez poszczególne drużyny. Generalnie, z każdą kolejną edycją ludzie radzą sobie coraz lepiej, mimo wciąż rosnącego poziomu trudności. Tak trzymać!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i zachęcamy do zdobywania nowego doświadczenia poprzez udział w tego typu imprezach!

W galerii mamy już pierwsze zdjęcia. Zachęcamy również do wzbogacenia galerii swoimi fotkami. Zdjęcia oraz uwagi można nadsyłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mapy tras dostępne są w galerii.

Ukazały się również wyniki z poszczególnych tras pieszych.

 

Zwycięzcy Trasy Pieszej Dziennej:

I miejsce: Ewa Sońta, Roman Turalski

20 PK, 173 pkt, 7 godzin 27 minut

 

II miejsce: Paulina Jankowska, Marcin Mierczak, Andrzej Jankowski

11 PK, 110 pkt, 7 godzin

 

III miejsce: Paweł Mazur

10 PK, 100 pkt, 6 godzin 52 minuty

 

Zwycięzcy Trasy Pieszej Nocnej:

I miejsce: Sławomir Bernat

15 PK, 150 pkt, 4 godziny, 23 minuty

 

II miejsce: Piotr Gromelski

15 PK, 150 pkt, 4 godziny, 25 minut

 

III miejsce: Mateusz Kownacki, Arkadiusz Mickun

15 PK, 150 pkt, 5 godzin, 21 minut

 

Szukaj

 

 

 

 

 

 

gazeta mazury